WNIOSKI DO POBRANIA

Geoformat – geodeta Piaseczno, Warszawa, Grójec, Pruszków

W zakładce „Do pobrania” umieściliśmy wszelkie niezbędne wnioski, jakie mogą być potrzebne do realizacji zleconych nam prac. Dla Państwa wygody przedstawiamy je w podziale na powiaty, w których świadczymy nasze usługi. Znajdą tu Państwo wnioski i podania, m.in.: o wydanie wypisu i wyrysu z ewidencji gruntów i budynków, wydanie mapy ewidencyjnej/zasadniczej czy też wydanie decyzji zatwierdzającej podział nieruchomości.

POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

starostwo powiatowe

gmina

Błonie

gmina

Izabelin

gmina

Ożarów Mazowiecki

gmina

Stare Babice

W razie potrzeby, chętnie pomożemy!

Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie wnioski będą niezbędne do wykonania Państwa zamierzeń, zapraszamy do kontaktu z nami. Rozmowa ułatwi nam precyzyjne określenie, jakie dokumenty będą potrzebne do realizacji zlecanej nam przez Państwa pracy.
W niektórych przypadkach, poprzez wcześniejsze wypełnienie wszelkich niezbędnych wniosków i podań, możliwe jest bowiem skrócenie czasu, potrzebnego na realizację zlecenia.

Pełen zakres oferowanych przez naszą firmę usług – wraz z ich opisem – znajdą Państwo w zakładce „Oferta„. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do przebiegu poszczególnych prac (w tym również dokumentów potrzebnych do ich realizacji, jak i czasu, jaki jest zwykle potrzebny geodecie do ich ukończenia), zapraszamy do zapoznania się z materiałami, jakie umieściliśmy w zakładce, poświęconej najczęściej zadawanym nam przez klientów pytaniom – „FAQ„.

Dlaczego właśnie my?

Geoformat to firma geodezyjna o ugruntowanej pozycji na rynku. Na obszarze powiatów piaseczyńskiego, warszawskiego-zachodniego, pruszkowskiego i grójeckiego oraz m.st. Warszawy działamy już od blisko 30 lat.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom, nowoczesnemu sprzętowi, jaki wykorzystujemy w naszej pracy i doskonałej znajomości obszaru, na jakim pracujemy, gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Geoformat to nie tylko doświadczenie. Jesteśmy również solidni i rzetelni – każde zlecenie wykonujemy z najwyższą starannością.  W razie potrzeby służymy poradą. Przy tym nie boimy się nawet potencjalnie skomplikowanych zleceń.

Geoformat – geodeta Piaseczno, Warszawa, Grójec, Pruszków

Oferta Geoformat - geodeta Warszawa, Piaseczno, Grójec, Pruszków

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.