Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/geoforma/domains/geoformat.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5812
Kontakt - geoformat.pl

GEOFORMAT

usługi geodezyjne Andrzej Zduniak

Kontakt

Z uwagi na terenowy charakter naszej pracy prosimy
o kontakt telefoniczny
przed wizytą w siedzibie firmy.

 

Geodeta uprawniony mgr inż. Andrzej Zduniak

02-495 Warszawa ul. Prawnicza 67

Adres e-mail: geoformat@geoformat.pl

Telefon: 601 620 056 

Fax: 022 867 56 19

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu
do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma GEOFORMAT Usługi Geodezyjne Andrzej Zduniak (ul. Prawnicza 67, 02-495 Warszawa).

15 + 11 =

Dlaczego warto wybrać właśnie Geoformat?

Geodeta Ursus, Warszawa, Pruszków, Grójec, Piaseczno

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Na terenie powiatów: pruszkowskiego, grójeckiego, piaseczyńskiego, warszawskiego zachodniego oraz miasta stołecznego Warszawy działamy już od blisko 30 lat. Bogate doświadczenie, doskonała znajomość terenów, które obsługujemy oraz wszelkich niezbędnych procedur, a także nowoczesny sprzęt, na którym pracujemy i rzetelne podejście do powierzonych nam zadań sprawiają, że możemy Państwu zaoferować usługi geodezyjne na najwyższym możliwym poziomie.

W razie potrzeby – zwłaszcza w trudnych i skomplikowanych przypadkach – służymy Państwu również bezpłatną poradą. Preferujemy kontakt telefoniczny lub osobisty (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym). Rozmowa pozwoli nam precyzyjnie dopasować usługi do Państwa potrzeb, a także dokładnie opisać przebieg zlecenia i wyjaśnić, jakie dane i dokumenty będą niezbędne do jego realizacji.

By nasza współpraca przebiegała jak najsprawniej, w zakładce „Oferta” zamieściliśmy szczegółowe opisy większości oferowanych przez nas usług. Dzięki nim dowiedzą się Państwo, jakie etapy oraz dane i dokumenty są niezbędne do ukończenia poszczególnych zleconych nam prac. Dla Państwa wygody linki do wszelkich wniosków i podań, jakie mogą być potrzebne do zrealizowania zlecanych nam prac, zamieściliśmy w zakładce „Do pobrania”.

Mają Państwo pytania związane z tym, jak przebiegają poszczególne procedury, np. podział nieruchomości lub wytyczenie budynku? Chcą Państwo się dowiedzieć, ile czasu trzeba będzie czekać na ich realizację? W zakładce „FAQ” wypisaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam przez klientów pytania, dotyczące wykonywanych przez nas usług.

Geodeta Ursus, Warszawa, Pruszków, Grójec, Piaseczno? To właśnie Geoformat!

Oferta Geoformat

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą