geodeta Pruszków

WNIOSKI DO POBRANIA

Geodeta Pruszków, Warszawa, Grójec, Piaseczno

W zakładce „Do pobrania” umieściliśmy wszelkie niezbędne wnioski, jakie mogą być potrzebne do realizacji zleconych nam prac. Dla Państwa wygody przedstawiamy je w podziale na powiaty, w których świadczymy nasze usługi. Znajdą tu Państwo wnioski i podania, m.in.: o wydanie wypisu i wyrysu z ewidencji gruntów i budynków, wydanie mapy ewidencyjnej/zasadniczej czy też wydanie decyzji zatwierdzającej podział nieruchomości.

W razie potrzeby, chętnie pomożemy!

Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie wnioski będą niezbędne do wykonania Państwa zamierzeń, zapraszamy do kontaktu z nami. Rozmowa ułatwi nam precyzyjne określenie, jakie dokumenty będą potrzebne do realizacji zlecanej nam przez Państwa pracy. W niektórych przypadkach, poprzez wcześniejsze wypełnienie wszelkich niezbędnych wniosków i podań, możliwe jest bowiem skrócenie czasu, potrzebnego na realizację zlecenia. Pełen zakres oferowanych przez naszą firmę usług – wraz z ich opisem – znajdą Państwo w zakładce „Oferta„. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do przebiegu poszczególnych prac (w tym również dokumentów potrzebnych do ich realizacji, jak i czasu, jaki jest zwykle potrzebny geodecie do ich ukończenia), zapraszamy do zapoznania się z materiałami, jakie umieściliśmy w zakładce „FAQ„, poświęconej najczęściej zadawanym nam przez klientów pytaniom.

Powiat piaseczyński

Powiat grójecki

Powiat pruszkowski

Miasto Stołeczne Warszawa

Powiat Warszawski Zachodni

Dlaczego właśnie my?

Geoformat to firma geodezyjna o ugruntowanej pozycji na rynku. Na obszarze powiatów piaseczyńskiego, warszawskiego-zachodniego, pruszkowskiego i grójeckiego oraz m.st. Warszawy działamy już od blisko 30 lat.Dzięki długoletniemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom, profesjonalnemu sprzętowi, jaki wykorzystujemy w naszej pracy i doskonałej znajomości obszaru, na jakim pracujemy, gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Geoformat to nie tylko doświadczenie. Jesteśmy również solidni i rzetelni – każde zlecenie wykonujemy z najwyższą starannością.  W razie potrzeby – służymy poradą. Przy tym nie boimy się nawet potencjalnie skomplikowanych zleceń.

Geodeta Pruszków, Warszawa, Grójec, Piaseczno – to właśnie Geoformat!

Oferta Geoformat

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą